Caut avocat sa recuperez datoriile la pensia alimentara neachitate de sot

29 марта 2017 55

Fostul sot imi datoreaza vreo 70 000 de lei pentru pensie alimentara neachitata. Cine din avocati ma poate ajuta sa recuperez banii?

Комментарии юристов 1

Descărcaţi discuția
Victor Pantiru
  • Адвокат
  • Дорожные правонарушения
  • Иные правонарушения

Buna ziua Cristina,
Dvs aveti nevoie mai mult de un executor judecatoresc decat de un avocat. Daca insistati sa angajati si/sau consultati un avocat, sigur gasiti unul fie in lista de pe acest site fie cautind pe internet.

29 марта 2017