Ce dari de seama trebuie sa prezinte biroul avocatului pentru anul 2017?

4 апреля 2017 61

Ce dari de seama trebuie sa prezinte biroul avocatului pentru anul 2017?

Комментарии юристов 1

Descărcaţi discuția
Iulia Furtuna
  • Адвокат

Buna ziua, sunt mai multe, printre care: darea de seama privind suma venit achitat si impozitul pe venit retinut din acesta; darea de seama privind taxele locale; etc. Contactati un functionar de la fisc pentru a determina lista concreta: http://www.fisc.md/

4 мая 2017