Ce drepturi am eu?

15 сентября 2024 0

Buna ziua. Am luat un credit in valoare de 25.000 de Euro pentru a procura o masina. Este normal ca in 6 ani sa achit 48.000 de Euro? In aproape 2 ani le-am platiti in jur de 15.000 de Euro.

Комментарии юристов 4

Descărcaţi discuția
  • Юрисконсульт

Buna dl. Eugeniu, așa și n-am înțeles întrebarea, ai luat un credit, care mai apoi l-ai achitat. Să fii sănătos.

15 сентября 2024
  • Адвокат
  • Иные правонарушения
  • Дорожные правонарушения

Buna ziua. Poate fi vorba de unele clauze contractuale, care sunt abuzive. Este necesar de studiat contractul respectiv.

16 сентября 2024
  • Адвокат

Buna ziua, analizati contractul, identificati clauzele abuzive, negociati si un prejudiciu moral. În caza de necesitate apelați.

17 сентября 2024
Mihai Gherbovei
  • Адвокат

buna eugeniu
trist ca așa tîrziu ați revenit la drepturi... asta trebuia so faceți pînă a semna contractul... consultați un avocat asupra clauzelor abuzive din contract
succese

17 сентября 2024