Ce fac daca am fost inselat de bani?

19 марта 2017 174

Buna ziua. Ce fac daca am fost inselat de bani? Am dat 1185 de euro. Pentru a pleca in Danemarca. Persoana data m-a inselat. Am depus plingere la politie si deja de 5 luni nimic. Mai sunt persoane pagubase. Politia nu ne spune nimic. Ce pot face?

Комментарии юристов 1

Descărcaţi discuția
Alexandr Tuceac
  • Адвокат

Mariana,

Dvs poti să depuneţi cât mai o plângere la Procuratură (teritorială sau de sector). Este necesar să descrieţi în plângerea depusă suficient de clar toate circumstantiile cauzei.

21 марта 2017