Ce sa fac pentru a fi langă copiii mei?

7 августа 2018 27

Am devenit o străină pentru proprii părinți, din motiv că nu mai doresc să mai am ceva comun cu concubinul. Cu concubinul am fetiță și sunt însărcinată, la care părinții mi-au cerut să fac avort (daca nu vreau să trăiesc cu concubinul). Nu am unde locui, locuiesc la părinți. Unde mă pot adresa, ajutați-mă, va rog! Vreau să-mi cresc fetița și să nasc și al doilea copil (nu vreau să fac avort). Ajutați-mă va rog. Nu vreau ca concubinul să-mi ia fetița. Fetița e cu numele de familie al concubinului. Mulțumesc mult!

Комментарии юристов 1

Descărcaţi discuția
SILVIU POTÎRNICHE
  • Адвокат-стажер

http://cdf.md/rom/32-adaposturi

accesati aceasta pagina. veti gasi acolo mai multe telefoane de incredere la care puteti apela.

8 августа 2018