Ce trebuie sa fac in acest caz?

14 августа 2018 44

Am facut curat la o vecină iar acum ma acuză ca am furat si ca are probe amprentele.

Комментарии юристов 2

Descărcaţi discuția
  • Юрисконсульт

D-na Alina, în cazul DVS e puţin să dispună de aşa probe, mai ales DVS aţi avut acces la casă e puţin şi declaraţiile stăpînei. E necesar să fie găsite bunurile sustzrase, sau o parte din ele.

15 августа 2018
Andrei Domenco
  • Адвокат
  • Дорожные правонарушения

Este o acuzare lipsită de un suport probatoriu sau cel puțin amprentele trebuie sa fie descoperite de către un expert în cadrul urmăririi penale, ceea ce dă de înțeles că în cazul dvs acuzările sunt false pentru a vă crea un sentimetn de frică. Chiar și așa prezența amprentelor este... mai detaliat normal de a fi prezente odată ce a-ți prestat servicii de curățenie în casa dată.

15 августа 2018