Consultatie medicala

10 сентября 2017 27

Am nevoie de a trece specialistii cu copilul de 11 luni la o policlinica raionala. Cu programare pot trece specialistii doar peste doua luni, dar eu am nevoie pina la sfirsitul lunii. Mi s-a spus ca trebuie sa achit fiecare specialist 90 de lei, am de trecut 6 specialisti. Este corect acest fapt sau nu?

Комментарии юристов 1

Descărcaţi discuția
Iulian Moraru
  • Юрисконсульт

Bună ziua!

Aici problema e în acte normative cu caracter foarte special, regulamente interne.
Dacă vi s-a comunicat așa ceva, cu siguranță a fost făcut întemeiat.

În fine, situația respectiva nu are un caracter pur juridic.

Succese!

12 сентября 2017