Contestarea Deciziilor Comisiilor Locale privind Situatiile Exceptionale

13 апреля 2020 19

Care este procedura de contestare a Deciziilor cu caracter individual ael Comisiilor Locale privind Situatiile Exceptionale in perioada starii de urgenta? Nu ale celei Nationale pentru care este Dispozitia nr. 4, ci anume ale celor Locale. In ordine obisnuita conform Codului Administrativ, cu depunerea cererii prealabile?

Jurist comments 1

  • Юрисконсульт

Dl. Nicolai, dă să ne apreciem, chestea e legată nu cu o decizie, dar cu un proces verbal întocmit față de o persoană, dacă da atunce eu pot să te ajut. Eu dispun de documente Costituționale care confirmă că în țară Codul Administrativ a fos adoptat contra Constituției ( art.... mai detaliat 72,93 ), noi putem să ne întîlnim, nu mai că de la DVS trebue însuși decizia sau procesul verbal, mai departe e chestia mea. DVS puteți să-ni trimiteți pe Vaiber acest document, ca să fac cunoștiință și după aceasta v-om dicuta mai detaileat. Vreau să vă atenționez, că în țară de așa documente dispun 2 persoane, eu și încă un domn, aștept succese.

15 апреля 2020