Cum putem sa actionam in judecata primaria din Ialoveni?

9 февраля 2018 35

Pe locul unde este construita casa se afla un pilon cu o mare radiatie, ei au promis ca in timp ce construim casa el va fi scos si mutat in alta parte. Au trecut deja ani, dar ei nu intreprind nimic. Am scris scrisori atat lor, cat si la Union fenosa, dar nu am primit niciun raspuns! Dorim sa ii actionam in judecata, am dori sa ne ajutati! Multumim.

Комментарии юристов 1

Descărcaţi discuția
Gheorghe  Botezatu
  • Адвокат

Cele indicate de Dvs. reprezinta o situatie nu o intrebare. Pentru solutionare urmeaza sa angajati un avocat care sa va ajute sa pregatiti materialele si sa va adresati in judecata.

9 февраля 2018