Cum putem stie ca autoritatile sunt in misiune de desfasurare a operatiunilor speciale?

11 апреля 2017 27

Cum putem stie ca autoritatile sunt in misiune de desfasurare a operatiunilor speciale? La cererea noastra trebuie sa ne prezinte ceva?

Комментарии юристов 1

Descărcaţi discuția
Levitschii Iurii
  • Юрисконсульт

Bună ziua, Dan. În dependență de autoritatea aflată în misiune, telefonați în Unitatea de Gardă respectivă, vă prezentați și solicitați informația necesară.
Informație utilă : 1) Ordinul MAI nr. 45 din 19.02.2010
2)Legea nr. 320 din 27.12.2012 cu privire la activitatea Poliţiei şi statutul poliţistului.

30 апреля 2017