Daca nu sint de acord cu expertiza facuta la masina dupa accident

1 марта 2018 70

Buna ziua! Spuneti-mi, va rog, cum pot afla preturile pentru expertiza dupa accident rutier. S-a stabilit viteza masinii cu care ma deplasam. Cu prima expertiza nu sint de acord si vreau sa faca alta. Mi s-a spus ca trebuie s-o platesc eu. Vreau sa stiu cit ma va costa. Multumesc!

Комментарии юристов 2

Descărcaţi discuția
Andrei Domenco
  • Адвокат
  • Дорожные правонарушения

Bună ziua,

Sunați la un număr de contact al Ministerului de Justiție și veți putea afla mai multe detalii cu privire la experți. ( (+373 22) 23-33-40 ).

1 марта 2018
Sergiu Costin
  • Адвокат
  • Дорожные правонарушения
  • Иные правонарушения

2100 lei, iar pentru urgentare 4200 lei

2 марта 2018