Datorii bancare

27 июля 2024 0

Buna! Am mai multe credite neachitate de 2 ani si sunt plecata peste hotare. Pot sa ma intorc in tara? Nu voi avea probleme la vama? Am trei copiii acasa si imi este frica.

Комментарии юристов 2

Descărcaţi discuția
Serghei Marciuc
  • Адвокат
  • Дорожные правонарушения

Bună ziua. Pentru datorii nu puteți fi arestată. Maximum ce poate fi e să aveți aplicate sechestre pe bunuri și conturile bancare.

29 июля 2024
  • Юрисконсульт

Buna ziua d-na Irina, DVS n-ați indicat la ce stadie se găsesc aceste creedite, nimeni nu poate să vă blocheze intrarea în țară, colegul meu dl. Sergiu corect v-a orientat, ce și cum.

29 июля 2024