Fostul iubit mă șantaja si l-am dat la politie

12 мая 2017 31

A fost arestat dar pentru că a recunoscut vina este in libertate pâna la judecata. Vreau să știu dacă in caz că jurnaliștii divulga numele meu că victima ceea ce nu au în drept mă tem pentru că ProTV au mai făcuto cu câțiva ani în urmă divulgat numele unei profesoare și i-a fost murdărită o onoare. în caz că dacă de că íntimpla așa ceva ce măsuri pot eu sa întreprind? țin să menționez că nu am destulă sanatate să mă ciocensc cu așa drama.

Комментарии юристов 1

Descărcaţi discuția
SILVIU POTÎRNICHE
  • Адвокат-стажер

Salut! Scrie o Nota catre redactia postului de televiziune. Indica expres solicitarea ca sa nu fie divulgat numele tau sub nici o forma, in materialele de stiri ori alte materiale ale redactiei. In caz contrar, rezerva dreptul de a te adresa in instanta d ejudecata.

16 мая 2017