Hotărâre de judecată

21 апреля 2024 3

Bună ziua! Cum pot obține hotărârea Curții de apel, dacă nu am domiciliu în Republica Moldova și probabil scrisoarea a fost expediată pe adresa fostului soț, iar acesta refuză să mi-o dea? Este posibil s-o obțin online?

Jurist comments 2

  • Юрисконсульт

Buna ziua d-na Josan, mai aveți pe cineva în Moldova, din rude-surori,frați, părinți, care o să poată să primească de la instanță ( Apel ) o decedie. DVS o solicitați, să vă o trimată la cineva din trânșii, ce se referă olain eu mă îndoesc să fie expediată. DVS sunteți... mai detaliat în drept să împuetniociți pe cineva de persoanele menționate de mine. Dacă nu, puteți să expediați în adresa mea, eu vă scriu vaiberul meu de un contact, de pe telefonul +37368669950 pentru a vorbi mai detailiat.

22 апреля 2024
Filip Rotaru
  • Юрисконсульт
  • Дорожные правонарушения
  • Иные правонарушения

Buna ziua, exista solutii
Contactati-ma pe Whatsapp +37360508487

22 апреля 2024