Hotărâre judecătorească

7 августа 2023 3

Bună ziua. Este adevărat că pot să obțin o hotărâre judecătorească cu stampilă doar după completarea unei cerere și după 5 zile lucrătoare?

Комментарии юристов 1

Descărcaţi discuția
  • Юрисконсульт

Buna Nicu, instanța de judecată e în drept să organizeze lucru așa cum găsit de cuviință, să depuneți o cerere în adresa lor, cauza se găsește în arhiva instanței, necisită căutare dosarului, se necisită de un termen ( 5 zile ), o să ciară să plătiți la o bancă suma... mai detaliat de 10 lei pentru acest document.

8 августа 2023