Impartire imobl

31 июля 2017 66

Locuiesc cu parintii si cu soara in 2 odai. Avem mereu conflicte intre noi. Vreau ca sa imi iau partea si sa-mi cumpar ceva personal. Cer a 4 parte. Au o masina care o valoreaza, le zic s-o vinda si sa-mi dea necesarul, caci nu mai rezist psihic. Situatia in relatie e dificila. Din numeroase conflicte ne-am reclamat la politie. Unica iesire sa ne dispartim. Intrebarea: se poate de adresat in judecata de solutionat cazul?

Комментарии юристов 1

Descărcaţi discuția
Andrei Domenco
  • Адвокат
  • Дорожные правонарушения

Speța dvs nu este clară pentru a vă răspunde la întrebare... a cui este imobilul, adică cine deține dreptul de proprietate asupra lui..de cine urmează să vă despărțiți ( vă refereți cumva la soțul dvs și la partajul averii în urma divorțului ).. Încercați mai detaliat să redați conținutul iar... mai detaliat noi să vă răspundem.

31 июля 2017