La ce pret e procedura de înscriere a automobilului pe noul stapin?

9 июня 2017 56

Am cumpărat automobilul si avem la mina contract de vinzare-cumparare. Acum vrem sa punem la evidenta automobilul pe noi. Este nevoie de prezenta fostului stapin si la ce pret este procedura si kit dureaza pina obtinem noile numere de inmatriculare?

Комментарии юристов 1

Descărcaţi discuția
Victor Pantiru
  • Адвокат
  • Дорожные правонарушения
  • Иные правонарушения

Buna ziua, Alexandru,
Verifica www.registru.md acolo vei gasi toata informatia si preturile. Ele difera in dependenta de ce doriti.

11 июня 2017