Lot de teren pentru tinerii casatoriti?

24 мая 2018 443

Buna ziua! Spuneţi-mi, va rog, noi ca tineri casatoriti putem sa pretindem la un teren pentru constructia casei, neavand nici unul din noi imobile, locuim in chirie. Trebuie ambii sa fim la evidenta in Floresti (de exemplu) sau e destul unul din noi? Si care este procedura?

Комментарии юристов 1

Descărcaţi discuția
  • Юрисконсульт

D-na Tatiana cela care are viza în or. Floreşti depune o cerere la primărie şi solicită un teren pentru construcţia casei, cu anexa documrntrlor corespunzătoare.

25 мая 2018