Notificare privind identificarea contravenientului

27 августа 2024 0

Bună ziua. Am primit "solicitare privind depunerea declarației cu privire la identitatea conducătorului vehiculului în momentul săvârșirii contravenției", contravenție care a fost constatată cu un mijloc tehnic certificat și verificat metrologic. În notificarea primită nu este indicat nr. de telefon sau poșta electronică a agentului constatator. Cum să procedez în acest caz?

Комментарии юристов 1

Descărcaţi discuția
Serghei Marciuc
  • Адвокат
  • Дорожные правонарушения

Bună ziua.
Sunați la Centrul unic de monitorizare și coordonarea a traficului 022 784 444

27 августа 2024