Nu vor sa-mi acorde credit, chiar daca nu am avut probleme cu creditele precedente

3 марта 2023 105

Buna ziua. Cum pot afla daca am fost inclus in lista neagra a debitorilor? De 4 ani nu pot lua un credit pentru a cumpara un mobil si nu stiu din ce cauza? Am avut 4 credite la o companie nebancara, pe care le-am achitat fara intarzieri, chiar in avans uneori. Acum si acea companie refuza sa-mi acorde credite. Le-am scris de cateva ori ca sa-i aflu motivul refuzului, dar nu am primit un raspuns. Cum pot afla care e problema?

Комментарии юристов 1

Descărcaţi discuția
Serghei Marciuc
  • Адвокат-стажер
  • Дорожные правонарушения

Verificaţi istoria creditară
https://infodebit.md/

3 марта 2023