Număr cadastral

24 декабря 2023 2

Bună ziua. Mă aflu peste hotare și vreau să depun online cerere pentru obținerea extrasului din registrul bunurilor imobile în privința unui bun, precum și certificatul de evaluare a acestuia. Completând cererea, indic numărul cadastral al bunului vizat, dar sistemul îmi dă răspuns că nu poate găsi așa bun. Pot să aflu care e problema, dacă plătesc impozitul utilizând numărul cadastral menționat?

Jurist comments 2

  • Юрисконсульт

Buna d-na Olga, v-a fi normal, dacă DVS o să împuteniciți pe cineva printr-o procură să vă prezinte intersele la cadastru, care o să poată face rost de documentul respectiv,

25 декабря 2023
Serghei Marciuc
  • Адвокат-стажер
  • Дорожные правонарушения

Bună ziua.
Posibil în urma înregistrării masive a fost schimbat numărul cadastral.

25 декабря 2023