Pensie alimentara

19 октября 2017 44

Buna ziua! Am un copil cu o fata. Deja nu mai traim impreuna, iar ea m-a dat in judecata. Noi nu am trait inscrisi. La ce pot sa ma astept, sau cum sa fac sa fie corect? Va multumesc!

Комментарии юристов 1

Descărcaţi discuția
Andrei Domenco
  • Адвокат
  • Дорожные правонарушения

Descrieți mai detaliat problema care o intuiți pentru a avea o viziune mai clară asupra la ce să vă răspundem.

Trebuie să specificați cu privire la ce va dar în judecată..

Vă puteți aștepta la plata pensiei alimentare, la stabilirea domiciliului minorului etc.

20 октября 2017