Pot pleca la odihnă în Turcia dacă am interdicție aplicată de România?

31 мая 2024 3

Bună ziua. Am depășit termenul limită de 3 luni de aflare pe teritoriul României. Drept urmare, la ieșirea din România. mi-a fost aplicată interdicție de intrare. În această situație, pot pleca la odihnă în Turcia?

Комментарии юристов 1

Descărcaţi discuția
  • Юрисконсульт

Buna Diana, da desigur, vă stăruiți să vă duceți cu transportul din Moldova, altfel n-o să treciți prin ROMÂNIA MARE.

1 июня 2024