Programari online pentru permis de conducere

11 марта 2017 175

Eu am sustinut examenul pentru permis, teoria si autodromul, din prima prin oras nu mi l-a admis la al doilea mam programat tocmai pe 19 aprilie dupa o luna jumate e foarte greu cu programare dar fara programare achiti 300 lei +200 lei examenu si la cit ajungem in plus ei nu iti accepta examenul am platit scoala 1500+2000 pe 20 de vojdenii si cind ajungem la examen ii rind peste o luna jumate. Este legal asa ceva?

Комментарии юристов 1

Descărcaţi discuția
Levitschii Iurii
  • Юрисконсульт

Bună ziua Lucia, speța este neclară cu părere de rău. Dacă am înțeles corec problema constă în timpul de programarea prea îndelungat. Totuși, în Hotărîrea Guvernului nr. 1452
din 24.12.2007, capitolul V, este descris explicit procedura examenului pentru obținere permisului de conducere. În caz dacă ați fost lezată... mai detaliat în careva drepturi de către autoritățile publice, vă puteți adresa în instanța de contencios administrativ.

30 апреля 2017