Reutililare auto

10 сентября 2018 591

Din camion universal se poate de reutilat in automobil universal? Din spate este prevăzut cu banchetă ,probabil la introducerea in tara l-au devamat ca camion. Dacă e posibil, de ce acte am nevoie si unde ma pot adresa?

Комментарии юристов 2

Descărcaţi discuția
Vitalie Onofrei
  • Адвокат

Buna ziua,
Pe tru informații corecte la acest subiect, apelați conform link http://www.asp.gov.md/ro/vehicule

10 сентября 2018

Nu pre mii clar articolul...automobilul este deja inmatriculat in RM,,,ce acte si cum ii procedura de reutilare din camiin in universl???

10 сентября 2018