Schema de escrocherie

29 июня 2017 59

Am un prieten care e plecat peste hotare, de la cunoscut al meu m-o informat ca merge judicata pe prieten ca niste persoane lau dat in judecata pentru ca a inprumutat bani si nu le-a intors pe o recepisa, pe recepisa aceia a fost pus un avocat pentru il apara pe prieten, dar avocatul lucreza inpreuna cu persoanele care lau dat in judecata si ca vreau sa eie toata averea, am telefonat prietul si mia spus ca nu stie nimic si n-a inprumutat niciodata bani si nu ia venit nici o scrisocare sau ceva informatie ca a fost dat in judecata, cum pot sa aflu unde merge judecata? si ce sa fac, ca se tine asta tot in secret?

Комментарии юристов 2

Descărcaţi discuția
Călin Bobeică
  • Адвокат
  • Дорожные правонарушения

instante.justice.md
gasiti in instanta in raza teritoriala unde locuieste ,,prietenul"
sau puteti sa ma sunati direct : 069757546

30 июня 2017
SILVIU POTÎRNICHE
  • Адвокат-стажер

Vă trebuie o procură pentru a putea face cunoștință cu dosarul

30 июня 2017