Soțul meu a lovit un pieton

23 августа 2018 59

Bună ziua. Soțul meu a lovit un pieton care era in stare avansată de ebrietate și trecea neregulamentar strada. Mașina stă arestată de 3 săptămâni, nimeni nu are nicio treabă, dar eu de unde sa dau atâția bani pentru arest. Vă rog, ajutați-mă, că nu știu ce să mai facem!

Комментарии юристов 1

Descărcaţi discuția
Igor Brinișter
  • Адвокат
  • Иные правонарушения

Buna,
În cazul intentarii unui dosar penal pe numele soțului Dvs acestuia trebuia sa ii fie acordat un avocat din oficiu.
Contactați avocatul și lucrați asupra aspectului de scoatere a mijlocului de transport de sub arest.

23 августа 2018