Sunt sechestrata de catre parinti

27 июня 2024 3

Buna! Am o problema foarte grava. Sunt sechestrata din copilarie si pana in prezent de catre parintii mei din acte. Am probleme de sanatate din cauza supararilor. Ce pot face?

Комментарии юристов 1

Descărcaţi discuția
  • Юрисконсульт

Buna ziua Jamila ( domn sau d-mnă ) e greu de stabilit, despre asta vorbește numele publicat, dă să ne revenim la caz, în ce constă sechestrare, mai ales din copilărie, ce a servit bază pentru a fi schestrat omul, e necesart de concretizat. E posibil dumneavoastră v-ați referit... mai detaliat la sănătatea DVS, e legat cu sănătatea, unde posibil sau referit doctorii noștrei amabili, eu am să mă refer, dacă o să găsiți de cuviință să publicați ceva, noi vorbim la ceia ce ați vorbit DVS, adică la niște vorbe goale, eu îmi cerscuze de așa ceva, deoarece sunt categoric, vorbesc în todeauna la concret, dacă o să doriți să mai discutăm, eu vă propun viberul meu de pe telefonul +37368669950. Eu îmi cer scuze de un așa răspuns, caregoric.

29 июня 2024