Unde se depune plangere impotriva administratorului de societate comerciala?

1 мая 2017 37

Unde se depune plangere impotriva administratorului de societate comerciala privind fals si uz de fals?

Комментарии юристов 1

Descărcaţi discuția
Vladimir Palamarciuc
  • Адвокат

Daniel, daca a fost comisa o incalcare de falsificare a actelor juridice (ceea ce ar putea fi calificat ca infractiune), atunci puteti sa adresati o plingere la politie si/sau procuratura. In plingere explicati ce anume a fost savirsit, de catre cine si alte circumstante relevante. Anexati probele care confirma ceea... mai detaliat ce invocati.

1 мая 2017