Am depus dosarul pentru redobandirea cetateniei romane

12 aprilie 2019 309

Salut! Am depus dosarul pentru redobandirea cetateniei romane pe data de 27 03 2017 si nu am primit niciun raspuns. Ce pot face mai departe?

Jurist comments 2

Cristian Iustin
  • Avocat
  • Alte domenii
  • Alte contravenţii

Buna Vlad, puteti sa faceti o adresare catre autoritatea pentru cetatenie pentru a afla la ce etapa se afla dosarul, totodata puteti sa vedeti pe reteaua electronica daca este sau nu o aprobare referitor la cererea dvs.

13 aprilie 2019
Igor Brinișter
  • Avocat
  • Alte domenii
  • Alte contravenţii

Verificați informația Accesînd pagina web de mai jos
http://cetatenie.just.ro/index.php/ro/centru-de-presa-2/dosar-articol-11

13 aprilie 2019