Am depus dosarul pentru redobandirea cetateniei romane

12 april 2019 309

Salut! Am depus dosarul pentru redobandirea cetateniei romane pe data de 27 03 2017 si nu am primit niciun raspuns. Ce pot face mai departe?

Jurist comments 2

Cristian Iustin
  • Advocate
  • Other violations

Buna Vlad, puteti sa faceti o adresare catre autoritatea pentru cetatenie pentru a afla la ce etapa se afla dosarul, totodata puteti sa vedeti pe reteaua electronica daca este sau nu o aprobare referitor la cererea dvs.

13 april 2019
Igor Brinișter
  • Advocate
  • Other violations

Verificați informația Accesînd pagina web de mai jos
http://cetatenie.just.ro/index.php/ro/centru-de-presa-2/dosar-articol-11

13 april 2019