Credite nerambursate

5 mai 2022 349

Buna ziua. Am 10 credite in suma totala de 200.000 lei pe care nu le pot rambursa (nu am achitat ratele de cateva luni). Am fost sunata de creditori si amenintata cu faptul ca voi fi condamnata la inchisoare si imi vor lua copilul. Este posibil așa ceva?

Jurist comments 2

  • Jurisconsult

Buna Adriana, nu. Mai detailat puteți să mă contactați p viberul de pe telefonul + 37368669950, noi vom discuta mai detailat.

6 mai 2022
  • Avocat-stagiar
  • Alte contravenţii

HRISTOS A INVIAT Adriana! Nu este posibil asa ceva sa va ia copilul, trebuie de analizat amanuntit cazul dvs., este posiibil si o situatie de iesire, sa mediem cazul dvs., sunati 069049267

6 mai 2022