Credite nerambursate

05 may 2022 349

Buna ziua. Am 10 credite in suma totala de 200.000 lei pe care nu le pot rambursa (nu am achitat ratele de cateva luni). Am fost sunata de creditori si amenintata cu faptul ca voi fi condamnata la inchisoare si imi vor lua copilul. Este posibil așa ceva?

Jurist comments 2

  • Legal consultant

Buna Adriana, nu. Mai detailat puteți să mă contactați p viberul de pe telefonul + 37368669950, noi vom discuta mai detailat.

06 may 2022
  • Advocate trainee
  • Other violations

HRISTOS A INVIAT Adriana! Nu este posibil asa ceva sa va ia copilul, trebuie de analizat amanuntit cazul dvs., este posiibil si o situatie de iesire, sa mediem cazul dvs., sunati 069049267

06 may 2022