Muzica in sala de comert

19 februarie 2020 28

Noi deschidem un magazin si dorim sa fie muzica in sala. Este vreo procedura cum de legalizat muzica in sala? (AGEPI nu a explicat clar cum sa procedam). Am gasit informatie ca daca ai muzica licentiata, atunci nu trebuie de platit nimic.

Comentariile juriștilor 1

Descărcaţi discuția
  • Jurisconsult

Buna ziua Vladislav,

Vedeți informația de pe link-ul de mai jos. Sper să vă fie de folos pentru întrebarea Dvs.
https://yavo.md/rom/raspunsuri/v/muzica-in-spatiile-comerciale-drepturi-de-autor

O zi bună.

21 februarie 2020