Poate fi recunoscută ca probă copia xerox?

15 aprilie 2018 42

Poate fi recunoscută ca probă copia xerox (autentificată de angajator) a unui carnet de muncă în săvîrşirea infracţiunii prevăzute de art. 361 Cod penal? Şi dacă nu, daţi vă rog pilde de hotărîri judecătoreşti irevocabile unde aşa tipuri de probe nu au fost recunoscute. Vă mulţumim.

Comentariile juriștilor 1

Descărcaţi discuția
Igor Brinișter
  • Avocat
  • Dreptul civil
  • Dreptul familiei
  • Dreptul imobiliar
  • Dreptul afacerilor
  • Alte domenii

Buna Ion,
Vă rog să explicați mai clar ce s-a întâmplat.

15 aprilie 2018