Vechimea in munca

25 octombrie 2019 3

Buna ziua. Spuneti-mi, va rog, se include in vechimea in munca concediul neplatit pentru ingrijirea copilului de la 3 la 4 ani? În baza carui act normativ? Si cum sa intelegem corect art.126 (3) din Codul Muncii?