Constructia unui garaj capital

7 декабря 2019 80

Buna! Tatal meu este veteran al razboiului din Afganistan si al razboiului de pe Nistru. De nenumarate ori s-a adresat la primarie pentrua putea construi un garaj in apropierea casei unde locuieste! De ce acte este nevoie pentru constructia unui garaj capital? Cunoaste cineva daca veteranii de razboi au ceva privilegii in aceasta privinta?

Комментарии юристов 1

Descărcaţi discuția
Igor Brinișter
  • Адвокат
  • Иные правонарушения

Buna!

Accesați link-ul de mai jos și vedeți Legea privind autorizarea executării lucrărilor de construcții

http://lex.justice.md/md/335823/

8 декабря 2019