Cum pot plăti pensia alimentară, ne dându-i "fostei" bani la mâna?

5 июня 2017 78

Cum pot plăti pensia alimentară, ne dându-i "fostei" bani la mâna?

Комментарии юристов 2

Descărcaţi discuția
Levitschii Iurii
  • Юрисконсульт

Buna ziua. Fosta sotie face cont in banca iar dvs transferati la acest cont banii.

5 июня 2017
Călin Bobeică
  • Адвокат
  • Дорожные правонарушения

Oricum pensia alimentara dupa ce este incasata , se repartizeaza mamei care decide cum si in ce mod va cheltui banii !
Daca doriti suplimentar sa incasati pentru copii bani , bancile ofera depozite , iar copii dupa implinirea a 18 ani primesc banii personal !

6 июня 2017