Deces în urma unui accident de muncă

24 ноября 2022 34

Bună ziua! Rog să-mi recomandați un avocat care a avut câștig de cauză în procese pe marginea accidentelor la locul de muncă. În cazul meu e vorba de accident fatal.

Jurist comments 1

Andrei Domenco
  • Адвокат
  • Дорожные правонарушения

Bună ziua,

Orice câștig de cauză depinde de mai mulți factori, ori fiecare caz este unul individual săvârșit în circumstanțe diferite. De aceea ar fi absurdă o asemenea specificație.
Avocatul urmează să analizeze multiaspectual circumstanțele cauzei pentru a aprecia posibilitățile existente și posibila strategie.

25 ноября 2022