Pot perfecta pasaport, daca am interdictie de la executor din 2012 si nu am achitat creditul?

29 марта 2017 102

Eu pot face pasaportul RM, daca am interdictie de la executor din 2012 si nu am achitat datoria (credit)?

Комментарии юристов 1

Descărcaţi discuția
Victor Pantiru
  • Адвокат
  • Дорожные правонарушения
  • Иные правонарушения

Buna ziua Eugeniu,
La moment interdictia de a perfecta acte de stare civile se face doar prin Instanta de judecata. Exista o probabilitate mare sa nu mai aveti aceasta interdictie. Pentru a afla mergeti si depuneti actele.

30 марта 2017