Abandonarea studiilor

20 октября 2018 33

Buna ziua! In anul 2010 am inceput studiile la universitatea de stat la marketing si logistica. Trei ani am achitat cate 4.000 de lei, contractul fiind la frecventa redusa. In 2013 am scris cerere de exmatriculare, intorcand matricola si carnetul de student. Universitatea mi-a intors diploma de liceu. Mai este posibil dupa 6 ani sa continui studiile?

Jurist comments 1

Vitalie Onofrei
  • Адвокат

Buna ziua,
Cu siguranță acest fapt vă poate fi comunicat doar de instituția de învățământ, deoarece ține expres de aceasta, fiind problemă de ordin intern.

20 октября 2018