Accident rutier

7 апреля 2023 46

Buna ziua. In timp ce stationam la semafor, automobilul mi-a fost tamponat din spate, iar faptuitorul a parasit locul accidentului. Politia deja de 3 saptamani chipurile examineaza inregistrarile de pe camerele de supraveghere. Cum sa procedez in acest caz?

Jurist comments 1

Tatiana Scobiola
  • Адвокат
  • Иные правонарушения

Bună. Adresați o cerere scrisă prin care solicitați informații privind etapa la care se află procesul. De asemenea puteți solicita urgentarea acestuia.

8 апреля 2023