Accident rutier

21 декабря 2022 81

Buna ziua. Am fost implicat intr-un accident rutier si politia a constatat ca eu sunt de vina pentru producerea acestuia. Celalalt automobil a fost accidentat nu foarte grav, dar compania de asigurare m-a anuntat ca nu va achita reparatia acestuia. Ce pot face daca nu sunt de acord cu agentul de la asigurare? Va multumesc.

Jurist comments 1

  • Адвокат-стажер
  • Иные правонарушения

Buna ziua Mihail! Este necesar de a analiza documentele si cazul dvs., este posibil de solutionat in favoarea dvs., referitor la asigurare repararea sau achitarea din contul asigurarii. Puteti sa ma telefonati si vom discuta mai multe detalii pentru cazului dvs. 069049267

22 декабря 2022