Actiunile executorilorului

12 октября 2021 50

Buna ziua. In ce termen trebuie executorul judecătoresc sa scoata sechestrul cu toate restrictiile din momentul depunerii cererii in acest sens din partea reclamantului?

Jurist comments 1

Andrei Domenco
  • Адвокат
  • Дорожные правонарушения

Bună ziua,

Pentru a purcede la scoaterea sechestrului urmează dintâi executorul să aprobe cererea dvs și să cadă de acord la efectuarea acțiunilor respective. În acest caz urmează imediat să dispună ridicarea sechestrelor care procedural urmează să se efectueze în termeni promți

12 октября 2021