Adresare in judecata pentru a prelua mostenirea

8 декабря 2022 63

Buna! Pot obtine un model de cerere in instanta de judecata ca mostenitor al unui lot de pamint in scop de gradina de la parinti. De la notar am informatia ca nu este deschisa procedura succesorala. Parintii au decedat de mai mult de 20 ani. De ce acte am nevoie pentru a fi anexate la aceasta cerere si depuse in instanta de judecata?

Jurist comments 1

  • Адвокат-стажер
  • Иные правонарушения

Buna! Da putem da un exemplu de cerere de chemare in judecata, doar ca este nevoie de mai multa informatie. Telefon 069049267

12 декабря 2022