Agresiune fizica

9 января 2019 53

La multi Ani! La ce organ de drept ma pot adresa cu cerere sau o plângere contra agresorilor. Am documente medico-legale si de la poliție ca au fost amendate in folosul statului. Doresc despagubiri pentru pagubele morale cauzate. Multumesc!

Jurist comments 1

Iulian Moraru
  • Юрисконсульт

Bună ziua!

Adresați-vă în instanța de judecată cu cerere de chemare în judecată împotriva agresorilor privind repararea prejudiciului moral în ordine de procedură civilă contencioasă.

Succese!

9 января 2019