Am avut un dosar penal care s-a incheiat cu impacarea partilor

16 декабря 2020 37

Am avut un dosar penal care s-a incheiat cu impacarea partilor. Vreau sa stiu daca in aceste circumstante pot activa in politie sau trupele de carabineri.

Jurist comments 1

  • Юрисконсульт

Buna dl. Ion, sigur că da, nu mai că trebue să faci rost de ordonanța de împăcare, să vă deplați la Centru informativ să faceți rost de cazierul juric curat, unde DVS trebue să prezintați orodonanța, ca să fie făcute schimbările în cazier, e tot, succese.

17 декабря 2020