Am datorii la doua firme de creditare si vreau sa plec peste hotare in curand

22 августа 2020 186

Buna! Am datorii la doua firme de creditare in marime de 5.000 lei si un dosar penal pentru furt. Trebuie sa plec peste hotare pe data de 27 august. O sa am probleme la trecerea frontierei?

Jurist comments 1

Vitalie Onofrei
  • Адвокат

Buna
Mergeți la politia de frontiera cu cerere sa va informeze dacă aveti interdicții de a parasi țara, daca nu sunt, atunci plecati fara probleme

24 августа 2020