Am doua credite nebancare pe care nu le-am achitat

7 августа 2020 161

Am doua credite nebancare pe care nu le-am achitat si s-au calculat penalitati. Am achitat o suma pe care mi-au indicat-o si am cerut sa achit restul lunar, cate putin, dar creditorii mi-au amenintat fiica. Cand le-am cerut socoteala, m-au amenintat si pe mine si au cerut sa achit toata suma pana a doua zi si m-au numit hoata. Ce pot face?

Jurist comments 1

  • Юрисконсульт

Buna ziua Natalia,

Înregistrați convorbirile telefonice cu amenințările respective și depuneți o plângere la poliție.

8 августа 2020