Am fost amagit de sotie

22 декабря 2020 20

M-am casatorit in Ucraina si am achitat multe reparatii la casa de acolo. Am card bancar si pot demonstra acele cheltuieli. Fata ceea s-a folosit de mine, m-a inselat in timp ce eram impreuna si acum se bucura de tot ce eu am facut acolo. Ce pot sa fac?

Jurist comments 1

  • Юрисконсульт

Buna dl. Octavian, trebue să vă adresați în stanțele de judecată din Ucraina, fiindcă toate evenimentele au avut loc acolo, organele din Moldova trebă nu au, nu mai la Uxcraina o să aibă loc departajarea averii, succese.

24 декабря 2020